קמהדע – תרופות ייחודיות להצלת חיים

קמהדע בע”מ עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, מוגנת פטנט, לטיהור והפרדת חלבונים, ומתמקדת בתרופות יתום. לחברה תיק מוצרים מסחריים ומוצרי הדור הבא, שכבר נמצאים בצנרת בשלבים מתקדמים.

מחפשים עבודה בחברת פארמה מובילה? לחצו כאן כדי לראות את המשרות הפנויות בקמהדע.

החברה משתמשת בטכנולוגיה הייחודית שלה ובפלטפורמת הידע שלה לטיהור והפרדת חלבונים מפלסמה אנושית על מנת לייצר חלבון אלפא-1 אנטיטריפסין (AAT) בצורה נוזלית המטוהרת באיכות גבוהה, ולהפיק חלבונים אחרים (אימונוגלובולינים) מפלסמה.

AAT הוא חלבון המופק מפלסמה אנושית עם תפקידים טיפוליים ידועים וכאלה שהתגלו לאחרונה ונמצאו כמגנים על המערכת החיסונית כאנטי דלקתיים וכמגנים על הרקמות. למוצר יש גם מאפיינים אנטי מיקרוביאליים. מוצר הדגל של החברה הוא Glassia , מוצר ה- AAT הראשון הנוזלי, מוכן לשימוש תוך ורידי המופק מפלסמה, שאושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי ( FDA ). קמהדע משווקת את Glassia בארצות הברית באמצעות שותפות אסטרטגית עם חברת טקדה הבינלאומית ובמדינות נוספות באמצעות מפיצים מקומיים.

בנוסף ל- Glassia, יש לקמהדע קו מוצרים של שישה מוצרים פרמצבטיים נוספים הניתנים בעירוי או בהזרקה, שמשווקים באמצעות מפיצים בלמעלה מ- 15 מדינות, ביניהן: ישראל, רוסיה, ברזיל, ארגנטינה, הודו ומדינות אחרות באמריקה הלטינית ואסיה. לקמהדע יש מוצרים הנמצאים בניסויים קליניים בשלבים מתקדמים, הכוללים ניסוי באינהלציה של AAT לטיפול במחסור ב- AAT . כמו כן, לחברה פיתוחים נוספים בטיפול ב – AAT בעירוי לטיפול בסוכרת סוג –1 , לטיפול ב – GvHD ולמניעת דחיה של השתלות ריאה.

הנוגדן לוירוס הכלבת מפלסמה אנושית, לטיפול פסיבי מניעתי לאחר חשיפה לנגיף הכלבת, קיבל את אישור ה – FDA ומשווק בארצות הברית באמצעות שותפות עם חברת קדריון (Kedrion Biopharma).

בנוסף קמהדע ממנפת את המומחיות שלה והנוכחות שלה בשוק תרופות החלבון המופקות מפלסמה על ידי הפצת פורטפוליו משלים של מוצרים בישראל, המיוצרים על ידי צדדים שלישיים.

למשרות פנויות בקמהדע